Korona Prawobrzeże 385
Korona Prawobrzeże 387
Korona Prawobrzeże 008 Korona Prawobrzeże 009 Korona Prawobrzeże 016 Korona Prawobrzeże 029 Korona Prawobrzeże 049 Korona Prawobrzeże 065 Korona Prawobrzeże 066 Korona Prawobrzeże 075 Korona Prawobrzeże 077 Korona Prawobrzeże 080 Korona Prawobrzeże 088 Korona Prawobrzeże 099 Korona Prawobrzeże 101 Korona Prawobrzeże 104 Korona Prawobrzeże 107 Korona Prawobrzeże 111 Korona Prawobrzeże 120 Korona Prawobrzeże 132 Korona Prawobrzeże 137 Korona Prawobrzeże 139 Korona Prawobrzeże 151 Korona Prawobrzeże 160 Korona Prawobrzeże 175 Korona Prawobrzeże 178 Korona Prawobrzeże 184 Korona Prawobrzeże 192 Korona Prawobrzeże 198 Korona Prawobrzeże 204 Korona Prawobrzeże 236 Korona Prawobrzeże 238 Korona Prawobrzeże 245 Korona Prawobrzeże 250 Korona Prawobrzeże 251 Korona Prawobrzeże 260 Korona Prawobrzeże 266 Korona Prawobrzeże 287 Korona Prawobrzeże 297 Korona Prawobrzeże 300 Korona Prawobrzeże 303 Korona Prawobrzeże 311 Korona Prawobrzeże 321 Korona Prawobrzeże 322 Korona Prawobrzeże 329 Korona Prawobrzeże 331 Korona Prawobrzeże 333 Korona Prawobrzeże 343 Korona Prawobrzeże 350 Korona Prawobrzeże 352 Korona Prawobrzeże 353 Korona Prawobrzeże 356 Korona Prawobrzeże 363 Korona Prawobrzeże 364 Korona Prawobrzeże 382 Korona Prawobrzeże 385 Korona Prawobrzeże 387

Korona Stuchowo w sobotnie popołudnie podejmowała Prawobrzeże Świnoujście. Stuchowianie chcieli w tym spotkaniu zrewanżować się za jesienne lanie na Wyspie Uznam.

Początek meczu należał jednak do podopiecznych Łukasza Kupczyka, którzy na prowadzenie wyszli już w 9. minucie, kiedy to Piotrowski wyciągał futbolówkę z bramki po trafieniu Marka Sokołowskiego. W 25. minucie w szesnastce gości Marcin Żmudziński zagrał piłkę ręką za co otrzymał czerwoną kartkę, a Korona miała szansę, aby doprowadzić do remisu.
Do futbolówki ustawionej na 11. metrze podszedł Dominik Kokot i pewnym strzałem skierował piłkę do bramki, Oskar Chrzanowski był bez szans. Pierwsze 45. minut zakończyło się remisem.

W drugiej połowie pierwszy kwadrans, to próby obu zespołów na zmianę wyniku. W 63. minucie Chrzanowski fauluje w polu karnym Stangryckiego i po raz drugi w tym meczu arbiter wskazał na wapno. Po raz kolejny wykonawcą tej jedenastki był Dominik Kokot
i Korona objęła prowadzenie. W 73. minucie Gerard Białek za niesportowe zachowanie ukarany został czerwoną kartką i goście grali od tej pory w dziewięciu. Gospodarze podwyższyli wynik w 78. minucie, a gola na swoje konto zapisał Karol Majer. Mimo osłabienia zespół Łukasza Kupczyka zdobył kontaktową bramkę, strzelcem jej był Oskar Bielaszewski w 88. minucie. Mimo doliczonego czasu przez sędziego wynik nie uległ zmianie i Korona wygrała z Prawobrzeżem 3:2.

0:1 – Sokołowski 9′
1:1 – Kokot (karny) 26′
2:1 – Kokot (karny) 64′
3:1 – Majer 78′
3:2 – Bielaszewski 85′

KORONA: Piotrowski – Stogowski (78′ Rocha), Pałka B. (89′ Kotłów), Putyrski (c), Stangrycki, Majer, Ostach, Czerwiński (46′ Branecki), Kokot, Wach, Pałka K. (58′ Malinowski)

Bałtyk Gostyń swoje spotkanie rozgrywał w niedzielę w Wysokiej Kamieńskiej ze Zniczem. Gostynianie zasłużenie pokonali swoich rywali 5:1. A bramki dla nich zdobyli Adam Wojciechowski, Piotr Pluta, Andrzej Frańczak,  Arkadiusz i  Robert Pałka, a dla gospodarzy Jakub Bonecki. Oba zespoły rozegrają swoje spotkania za tydzień ze względu na przerwę świąteczną. Korona w Radowie Małym zmierzy się z Radowią, a w Gostyniu Bałtyk podejmować będzie Zielonych Wyszobór.