1

Do początku wyprawy pozostało niewiele ponad 60 dni. Im bliżej, punktu zero, tym więcej się dzieje. Zakupy najpotrzebniejszych rzeczy (możliwe dzięki wsparciu gminy Kamień Pomorski), treningi sprawnościowe, rozpowszechnianie mojej idei w świat. To ostatnie choć mogłoby się wydawać proste, zajmuje sporo czasu i wysiłku. Jednak dzięki mojemu zaangażowaniu i wytrwałości, moja strona oraz wyprawa są coraz bardziej rozpoznawalne. W związku z powyższym, udało mi się zapoczątkować zbiórkę pieniędzy na crowd fundingowym portalu PolakPotrafi.pl. Na każdego wspomagającego czekają nagrody, oraz moja ogromna wdzięczność.

Mam nadzieję, że uda mi się zebrać potrzebną kwotę, która przeznaczona będzie na najdroższe i najpotrzebniejsze rzeczy, na które sam nie mogę sobie pozwolić, chcąc zakończyć podróż w zaplanowanym miejscu.

Ponadto organizuję prezentacje w których opowiem o moich poprzednich podróżach, ciekawych miejscach, kuchni i ludziach. Przybliżę również obecny projekt. Zapraszam wszystkich zainteresowanych 19 marca o 17.30 na spotkanie w kawiarni Pistacio, w ramach spotkań Uniwersytetu Trzeciego Wieku, lub 4 kwietnia do Kawiarni o Poranku, również o 17.30. Na spotkaniach można będzie zakupić moje prace witrażowe. Każda złotówka wspomaga budżet wyprawy.

Mój Projekt: http://polakpotrafi.pl/projekt/w-pogoni-za-wolnoscia

Mateusz Ciężyk