DSC06391
DSC06393
DSC06394
DSC06397
DSC06402
DSC06404
DSC06407
DSC06412
DSC06424
DSC06427
DSC06437
DSC06465
DSC06470
DSC06474
DSC06481
DSC06485
DSC06490
DSC06492
DSC06494
DSC06496
DSC06500
DSC06507
DSC06515
DSC06529
DSC06535
DSC06544
DSC06549
DSC06554
DSC06558
DSC06560
DSC06563
DSC06575
DSC06578
DSC06581
DSC06583
DSC06590
DSC06593
DSC06601
DSC06605
DSC06608
DSC06620
DSC06623
DSC06628
DSC06630
DSC06636
DSC06644
DSC06646
DSC06648
DSC06654
DSC06661
DSC06679
DSC06683
DSC06686
DSC06688
DSC06696
DSC06703
DSC06717
DSC05998
DSC05990
DSC05988
DSC05984
DSC05979
DSC05975
DSC05969
DSC05966
DSC05945
DSC05934
DSC05931
DSC06391 DSC06393 DSC06394 DSC06397 DSC06402 DSC06404 DSC06407 DSC06412 DSC06424 DSC06427 DSC06437 DSC06465 DSC06470 DSC06474 DSC06481 DSC06485 DSC06490 DSC06492 DSC06494 DSC06496 DSC06500 DSC06507 DSC06515 DSC06529 DSC06535 DSC06544 DSC06549 DSC06554 DSC06558 DSC06560 DSC06563 DSC06575 DSC06578 DSC06581 DSC06583 DSC06590 DSC06593 DSC06601 DSC06605 DSC06608 DSC06620 DSC06623 DSC06628 DSC06630 DSC06636 DSC06644 DSC06646 DSC06648 DSC06654 DSC06661 DSC06679 DSC06683 DSC06686 DSC06688 DSC06696 DSC06703 DSC06717 DSC05998 DSC05990 DSC05988 DSC05984 DSC05979 DSC05975 DSC05969 DSC05966 DSC05945 DSC05934 DSC05931

Blisko 200 par z wielu klubów tańca wzięło udział w sobotnim XII Wiosennym Turniej Tańca Sportowego pod Patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego. Organizatorami imprezy jak co roku był Klub Tańca Sportowego FOCUS w Kamieniu Pomorskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim przy wsparciu gminy.

Rywalizację rozpoczęły pary początkujące a w ostatniej części widzowie mogli podziwiać zawodników wyższych klas tanecznych. Pary Klubu Tańca Sportowego FOCUS rywalizowały w wielu kategoriach, zajmując miejsca na podium.

10-11 lat klasa E
Dominik Gołębiowski –  Weronika Wrońska VII miejsce

12-13 lat klasa E
Antoni Przydryga – Gabriela Ładniak III miejsce
Piotr Pośniak – Hanna Wardęga VII miejsce

12-13 lat klasa D
Mateusz Polanowski – Maja Filipczak I miejsce ST, IV miejsce LA
Mateusz Studziński – Karolina Kwiecień VI miejsce LA, VIII miejsce ST

12-13 lat klasa C
Klaudiusz Sito – Natalia Krupa III miejsce ST, VI miejsce LA
Mateusz Studziński – Karolina Kwiecień III miejsce LA
Mateusz Polanowski – Maja Filipczak IV miejsce LA

Pow.15 lat klasa C
Michał Tębłowski – Aleksandra Lorent V miejsce LA, IV miejsce ST
Adam Hybiak – Klaudia Doch III miejsce ST, VII miejsce LA
Seweryn Rylik – Natalia Mycan II miejsce ST, VIII miejsce LA

Pow.15 lat klasa B
Mateusz Gawron – Karolina Westfal II miejsce ST
Seweryn Rylik – Natalia Mycan V miejsce ST

W ostatniej części turnieju w pokazie zaprezentowały się przedszkolaki z Kamienia Pomorskiego oraz nasze czołowe pary posiadając klasę mistrzowską S – Szymon Retfiński – Julia Retfińska w pokazie tańców standardowych oraz Mateusz Gawron – Karolina Westfal w pokazie tańców latynoamerykańskich.

KTS Focus Kamień Pomorski