Szkoła-w-Wapnicy

Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orliki” zaprasza na XVIII Wiosenne Biegi Przełajowe pod hasłem „Pokochaj bieganie”, które odbędą się już 10 maja (sobota) bieżącego roku.

Program minutowy rozpocznie bieg wspólny z zaproszonymi gośćmi bez ograniczeń wiekowych. Ponadto, do udziału w rywalizacji sportowej zapraszamy przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jak co roku wspaniałe nagrody będzie można wygrać w biegu rodzinnym, w biegu sprawnych inaczej. Na start zapraszamy również nauczycieli i pozostałych pracowników oświaty. Zawody zakończy bieg otwarty w osobnej kategorii kobiet i mężczyzn GRAND PRIX PZLA, który patronuje tegorocznej edycji biegów. Pragniemy zachęcić wszystkich do uprawiania sportu w jego najprostszej formie – biegania.

Poza atrakcyjnymi trasami prowadzącymi po terenie SP 2 oraz w sąsiedztwie Wolińskiego Parku Narodowego, dla wszystkich uczestników przygotowana będzie ciepła herbata oraz pyszna grochówka.

W tym dniu też czeka na uczestników wiele innych, atrakcyjnych niespodzianek, związanych z dbałością o własną formę i sprawność fizyczną, a także o otaczającą przyrodę. Wszystkich chcących sprawdzić swoją wytrzymałość fizyczną, a także kibiców wspaniałej, sportowej zabawy oczekujemy w malowniczej Wapnicy.

źródło:
Paweł Nogala