Robert Derda, ze Świnoujścia, zwyciężył w I biegu IV edycji Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Trasę Dziwnów – Dziwnówek – Dziwnów, długości ok. 9400 m, pokonał w czasie 35,15 min. Czas ten jest nowym rekordem trasy! Drugi na metę wbiegł Łukasz Szymański z Pobierowa /35,52 min/ a trzeci Arkadiusz Borysiuk /KB Kamień Pom./- 37,01 min. Wśród kobiet najszybciej pobiegła Joanna Paczyńska /Goleniów/ – 44,33 min. wygrywając na finiszu z Dorotą Kowalską /KB Kamień Pom./ – 44,41 min i Elą Musiał /Wysoka Kamieńska/ – 44,45 min. W pierwszym biegu DLB wystartowało 40 zawodników, w tym 11 kobiet. W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli:

M7 – Jerzy Loba /LUKS „Bałtyk” Dziwnów/ – 57,04 min

Organizator DLB – LUKS „Bałtyk” Dziwnów serdecznie dziękuje strażakom: Sylwii Cieślak – Kruszewskiej, Włodzimierzowi Heweltowi  i Krystianowi Skuzie z OSP Dziwnów za zabezpieczenie techniczne trasy, Małgosi Janawie i Andrzejowi Pelasikowi za obsługę biura zawodów. Podziękowania kierujemy również do pracowników MOSiKu Dziwnów: pani Wiesi Kasabuły, Zenona Nowaka i Krzysztofa Zawilińskiego za pomoc techniczną. Dziękujemy również KB Kamień Pomorski za ufundowanie suplementów diety wszystkim zawodnikom.

Do zobaczenia za dwa tygodnie /7 kwietnia/ na krótszej trasie Łukęcin – Dziwnówek – Łukęcin /ok.6680 m/.