MOSiR

W sobotę drużyna Żaczki- M0SiR Kamień Pomorski rocznik 2006 trenera Dawida Sandzewicza wybiera się do Szczecina na turniej piłki nożnej Gryf CUP 2013/14. Organizatorem sportowej rywalizacji jest Pogoń Szczecin przy współpracy Akademii Piłkarskiej i firmy max.pl. Rywalizacja rocznika 2006 odbywać się będzie 15 i 16 lutego 2014 roku w hali Zespołu Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Dzięki staraniom organizatorów zespoły przyjezdne, podczas kilkudniowych zmagań, będą mogły mieszkać i żywić się niemal tuż „za ścianą” hali, w której rozgrywane będzie w/w zimowy turniej.

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA TURNIEJU:

1. W turnieju uczestniczy 16 drużyn podzielonych na cztery grupy eliminacyjne.
2. Rozgrywki eliminacyjne w grupach odbywać się będą systemem „każdy z każdym” według ustalonego terminarza.
3. Spotkania eliminacyjne rozgrywane będą w czasie 15 minut, bez zmiany stron.
4. Punktacja w grach eliminacyjnych: zwycięstwo 3 pkt., remis 1pkt., porażka 0 pkt.
5. O kolejności miejsc w grupach eliminacyjnych decydują:

-liczba zdobytych punktów
-wynik bezpośredniego meczu
-różnica bramek
-większa liczba zdobytych bramek
-rzuty karne do „złotej bramki”

Dwie pierwsze drużyny z każdej grupy grają o miejsca I – VIII w dwóch grupach po cztery zespoły, zwycięzcy grup zagrają w finale, zaś pozostałe zespoły o miejsca III – VIII. Drużyny, które nie awansują z grup eliminacyjnych stworzą kolejne grupy po cztery zespoły i będą rywalizować o miejsca IX-XVI.

Jeżeli spotkanie w fazie finałowej rozgrywane systemem pucharowym zakończy się remisem, to zarządza się dogrywkę 3 minuty 4+1 (zawodnik mniej), brak rozstrzygnięcia meczu powoduje kolejną dogrywkę 3 minuty 3+1 (kolejny zawodnik mniej), następnie 3 minuty 2+1 do złotej bramki.

NAGRODY
pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników i trenerów
puchary dla drużyn 1- 4
nagrody rzeczowe za miejsca 1-3
puchar „FAIR PLAY”
najlepszy bramkarz turnieju
najlepszy strzelec turnieju
najlepszy zawodnik turnieju
nagrody niespodzianki
GRUPA „A” (czas meczu 12`)
1. AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN 2007
2. POGOŃ SZCZECIN
3. UKP ZIELONA GÓRA
4. SAMSON ZDROJE
5. ŻACZKI-MOSIR KAMIEN POMORSKI
6. STAL SZCZECIN
7. CHEMIK POLICE
8. ENERGETYK GRYFINO
GRUPA „B” (czas meczu 12`)
1. AKADEMIA POGOŃ SZCZECIN
2. ARKONIA SZCZECIN
3. BARLINECKA AKADEMIA PIŁKARSKA
4. SALOS SZCZECIN
5. GAVIA CHOSZCZNO
6. AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU
7. UKS CZWÓRKA KOSTRZYN

źródło:
MOSiR Kamień Pomorski