IMG_4345

Nowi członkowie MKŻ OPTI Kamień Pomorski od grudnia ubiegłego roku rozpoczęli zajęcia z pływania. Zajęcia odbywają się na basenie Uzdrowiska w Kamieniu Pomorskim w w każdy poniedziałek od godz 16:30-18:20 i trwać będą do marca 2014 r. Zajęcia prowadzi instruktor pływania Pani Małgorzata Kołodziejczyk. Oprócz nauki pływania i doskonalenia swoich umiejętności pływackich najmłodsi członkowie Klubu przyswajają sobie wiedzę z zakresu wiadomości bezpieczeństwa zachowania zarówno na basenie jak i na otwartej wodzie. Zajęcia pozwalają oswoić się z wodą, co procentuje brakiem strachu przed otwartym zbiornikiem w czasie późniejszych zajęć żeglarskich na wodzie.

Oprócz w/w zajęć raz w tygodniu (sobota) o godzinie 10:00 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe, ukierunkowane na ogólny rozwój fizyczny dzieci oraz prawidłowe funkcjonowanie dziecka w oparciu o kontakt z rówieśnikami w grupie. Wpływa to znacząco na sprawność fizyczną jak i na wydolność młodego organizmu. Poprzez zajęcia w grupie przygotowują do rywalizacji w zawodach sportowych. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w zajęciach, celem przygotowania do rozpoczęcia przygody z żeglarstwem wczesną wiosną tego roku.

Sponsorami MKŻ OPTI Kamień Pomorski są: Gmina Kamień Pomorski, Marina Kamień Pomorski Sp. z o.o., Crewsaver, JSail, Sport Sails Center Baranowski, Magic Marine, Agencja Reklamowa Etcetera, Kawiarnia Pistacchio, PGK Sp zo.o., Wyroby Granitowe Wołczyk Sp. J., Reus Dorota Roil, , Apteki Alfa, Firma Lenkowscy s.c., Plaża Klub Dziwnów.

MKŻ OPTI Kamień Pomorski