Sebastian Mamzer

Po naszych artykułach o nieprawidłowościach w oświadczeniu majątkowym starosty kamieńskiego, Przewodniczący Zarządu Platformy Obywatelskiej Sebastian Mamzer poinformował nas iż Zarząd PO zajmie się sprawą na zwołanym w tym celu posiedzeniu.

Na naszą redakcyjną skrzynkę mailową otrzymaliśmy komunikat Zarządu Platformy Obywatelskiej w Powiecie Kamieńskim w sprawie niewpisania przez Beatę Kiryluk do oświadczenia majątkowego dochodów uzyskanych w 2012 r. z tytułu pracy w obradach Komitetu Lokalnej Grupy Rybackiej „Zalew Szczeciński”. Poniżej publikujemy jego treść:

„Zarząd PO w Powiecie Kamieńskim z niepokojem przyjął informację o nieprawidłowym oświadczeniu majątkowym Pani Starosty Beaty Kiryluk. W trosce o zachowanie wysokich standardów obowiązujących w partii oraz pragnąc zapewnić bezstronne rozpatrzenie sprawy na posiedzeniu w dniu 3 grudnia 2013 Zarząd podjął decyzję o przekazaniu sprawy do sądu koleżeńskiego celem jej rozpatrzenia.

Zarząd Platformy Obywatelskiej
w Powiecie Kamieńskim”

Jak udało nam się dowiedzieć Beata Kiryluk pomimo, iż jest członkiem Zarządu Powiatu z tzw. „klucza” jako pełniąca funkcję starosty kamieńskiego, nie uczestniczyła w ubiegłotygodniowym posiedzeniu.