11 marca 2017 r. w Policach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych w kategorii dzieci, dzieci starszych, młodzików i juniorów młodszych. W imprezie wystartowało 531 uczestników. Zawodnicy UKS ” Sprinter” Wolin rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych na dystansie 1000 m zdobywając trzy złote medale i dwa brązowe.

W kategorii młodziczek (U-16) – I miejsce zdobyła Gracja Kalibabka, w kategorii młodzików (U-16) – I miejsce zdobył Hubert Leśniewski, III miejsce Oskar Łużny, w kategorii juniorek młodszych ( U-18) – I miejsce zdobyła Olga Domaradzka, III miejsce Natalia Pender, VI miejsce Wiktoria Szada – Borzyszkowska, zaś w kategorii juniorów młodszych – V miejsce zdobył Klaudiusz Muszyński.

Pozostałe miejsca: VIII miejsce Oliwier Gałwiaczek, VIII miejsce Anna Ludwicka, IX miejsce Kacper Kranz, XVII miejsce Szymon Tomków, XVIII miejsce Julia Kuczyńska, XX miejsce Mateusz Lis, XXII miejsce Róża Pieroszkiewicz.

Nadmienić należy, że w okresie ferii zimowych zawodnicy klubu kształtowali formę na obozie sportowym w Szklarskiej Porębie.Wysoka dyspozycja zawodników potwierdza bardzo dobre przygotowanie wytrzymałościowe, co jest dobrym prognostykiem w zbliżającym się sezonie startowym.

UKS Sprinter Wolin