12

W środę 2 grudnia br. trzydzieści zespołów reprezentujących szkoły z terenu Powiatu Kamieńskiego wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady 2015/2016. Po kilkugodzinnych zmaganiach przy stołach poznaliśmy tegorocznych zwycięzców turnieju, którzy będą reprezentować Powiat Kamieński w dalszym etapie rozgrywek organizowanym przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.

32

Wszystkie drużyny z rąk Pana Waldemara Dubrawskiego, Wicestarosty Kamieńskiego oraz Pana Jarosława Kapitana, Członka Zarządu Powiatu w Kamieniu Pomorskim otrzymały dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.

Serdecznie dziękujemy Państwu Sylwii, Jackowi Wandachowicz oraz Sędziom za pomoc przy organizacji Mistrzostw Powiatu Kamieńskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.

39

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Kategoria dziewcząt:

Grupa A

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 1 : 3

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 0

Grupa B

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 0 : 3

Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 0

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 0

Półfinały:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 0

Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 0

Mecz o III miejsce:

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 1

Finał:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 3 : 0

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

V miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie

VI miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Kategoria chłopców:

Grupa A

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 0

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim 3 : 0

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3

Grupa B

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie 3 : 0

Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 2 : 3

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 0 : 3

Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 2

Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie 3 : 2

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich 0 : 3

Półfinały:

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 3 : 0

Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie 3 : 2

Mecz o III miejsce:

Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie 3 : 2

Finał:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach 0 : 3

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach

II miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego w Wolinie

III miejsce – Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Dziwnowie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Górkach Pomorskich

V miejsce – Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie

VI miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim

VII miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie

Gimnazjada

Kategoria dziewcząt:

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum w Świerznie 3 : 0

Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3

Gimnazjum w Świerznie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 0

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3

Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 3

Gimnazjum w Świerznie – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach

II miejsce – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim

III miejsce – Gimnazjum w Świerznie

IV miejsce – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu

Kategoria chłopców:

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie 3 : 0

Publiczne Gimnazjum w Wolinie – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3

Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie – Publiczne Gimnazjum w Wolinie 0 : 3

Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 0 : 3

Publiczne Gimnazjum w Wolinie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 0

Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach – Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie 3 : 0

Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach 0 : 3

Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim – Publiczne Gimnazjum w Wolinie 3 : 1

Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim 3 : 1

Gimnazjum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu 3 : 1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Międzyzdrojach

II miejsce – Publiczne Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Kamieniu Pomorskim

III miejsce – Publiczne Gimnazjum w Wolinie

IV miejsce – Gimnajzum Publiczne „Pomerania” w Dziwnowie

V miejsce – Publiczne Gimnazjum w Sierosławiu

Licealiada

Kategoria dziewcząt:

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach 1 : 3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 1 : 3

Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim 3 : 1

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 2 : 3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim 0 : 3

Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 3 : 0

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach

II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie

III miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim

IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

Kategoria chłopców:

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim 0 : 3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 2 : 3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach 0 : 3

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 0 : 3

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim 3 : 0

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie 0 : 3

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie

II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach

III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim

IV miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim

Tekst: Marek Szymański
Zdjęcia: Piotr Kiełpiński