DSC_0020

Drużyna z Wysokiej Kamieńskiej w sobotę o godzinie 16.00 na boisku w Wyszoborze przystąpiła do drugiej kolejki B -klasowych rozgrywek w gr.1. Przeciwnikiem była drużyna Zielonych Wyszobór czerwona latarnia ligi. Boisko pozostawiało wiele do życzenia ale zawodnicy z Wysokiej mocno skoncentrowani rozpoczęli mecz. Od pierwszych minut Znicz miał przewagę pod każdym względem piłkarskim. Po pierwszych minutach meczu trener został zmuszony do podjęcia decyzji o zmianie powodem była kontuzja Adama Małyszy zmienikiem okazał się Fabian Majewski który już w 25 minucie otwiera wynik spotkania i mamy 1-0. Kiedy wydawało się że bramki dla drużyny z Wysokiej to kwestia czasu Zieloni coraz groźniej zaczęli atakować co zmusiło do kilku interwencji bramkarza drużyny Znicza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0.

DSC_0044

W drugiej połowie od 45min do 90min to bardzo dobra gra Znicza który nie pozwolił Zielonym na zbyt wiele. Efektem tej gry była bramka w 50 min Kacpra Mogilnickiego po błędzie bramkarza. 55 minuta i wynik 3-0 bramka Daniela Wawrzyńskiego. Znicz nadal atakował, Zieloni z minuty na minutę słabli kolejna bramka pada w 75minucie strzelcem okazał się Piotr Wójcik. W 85 minucie po zamieszaniu w polu karnym Zielonych zawodnik Znicza został sfaulowany i sędzia tego spotkania podyktował rzut karny, pewnym strzałem popisuje się Dawid Sandzewicz wynik meczu 5-0. Cieszy postawa drużyny z Wysokiej Kamieńskiej przy odrobinie szczęścia wynik mógłby być wyższy ale nie można zapomnieć o groźnych akcjach drużyny z Wyszoboru w końcówce pierwszej połowy. Znicz dzięki tej wygranej zrównał się punktami z liderem (Jastrząb Łosośnica), teraz drużyna ma 2 tygodnie przerwy od rozgrywek ligowych.

DSC_0136

Następnym przeciwnikiem Znicza jest Muszkieter Trzebiatów mecz odbędzie się w Trzebiatowie 03.05.2014r o godzinie 11.00 Skład: Marszałek – Rybarczyk – Majewski. D – Walczak – Pawłowski. P (Szabat) – Małysza(Majewski. F) – Mogilnicki- Leśniak- Sandzewicz- Wawrzyński(Wójcik)- Pawłowski. M(Grabolus)