DSC_0201

15 marca 2014.r. rozegrany został na Hali Widowiskowo-Sportowej w Kamieniu Pomorskim I Wiosenny Turniej w Piłce Siatkowej Mężczyzn z udziałem amatorskich reprezentacji Gryfic, Goleniowa, Międzyzdroje, Kamień Pomorski. Miasto nasze reprezentowane było przez nowo powstałą drużynę piłki siatkowej przy Parafialno-Uczniowskim Klubie Sportowym OTTON.

Po bardzo emocjonujących spotkaniach stojących na niezłym poziomie duży sukces odniosła reprezentacja Kamienia Pomorskiego zajmując I miejsce w turnieju.

Wyniki Turnieju
Goleniów – Gryfice  2:1
Kamień Pom. – Międzyzdroje  2:0
Gryfice – Kamień Pom.  0:2
Międzyzdroje – Goleniów  0:2
Kamień Pom. – Goleniów  2:1
Gryfice – Międzyzdroje  2:1

Tabela końcowa

  1. Kamień Pomorski
  2. Goleniów
  3. Gryfice
  4. Międzyzdroje

Drużyna PUKS OTTON wystąpiła w następującym składzie:

Jarema Jacek, Brząkała Waldemar, Motyka Stanisław, Kubiak Mateusz, Branicki Radosław, Branicki Witold, Branicki Michał, Chodnik Leszek, Kupczyk Marek, Borowiak Maciej.

Głównym sponsorem drużyna jest firma Auto-Myjnia Henryk Bysiak. W przygotowanie zorganizowania turnieju włączył się również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kamieński Dom Kultury, Parafialno- Uczniowski Klub Sportowy OTTON w Kamieniu Pomorskim. Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i zapraszamy na kolejne turnieje siatkarskie w Kamieniu Pomorskim.

źródło:
MOSiR Kamień Pomorski